Kontakt

Pytania, uwagi lub propozycje? Pisz na: kontakt@scieramy.pl 🙂

Kilka słów o nas:

Blog prowadzony jest przez firmę scieramy.pl – dystrybutora materiałów ściernych. Dzięki temu, że specjalizujemy się tylko w tematach związanych ze szlifowaniem i polerowaniem –  z każdym rokiem możemy się pochwalić (nieskromnie) coraz większą wiedzą ekspercką w tym temacie. Rozmiawiamy bardzo dużo z naszymi klientami i wiemy z czym mają najwięcej problemów oraz jakie rozwiązania się sprawdzają, a które nie.

W internecie bardzo mało jest rzetelnych poradników związanych ze szlifowaniem i systematycznie staramy się udostępniać ciekawe i pouczające treści. Współpracujemy z wieloma producentami materiałów ściernych produkującymi zbliżone materiały, stąd nigdy nie promujemy na siłę konkretnego produktu ani producenta – jedynie możliwe sposoby rozwiązania danego problemu.

Na każdym kroku staramy się edukować naszych czytelników i klientów w zakresie doboru typów szlifierek, tak aby nie złapali się pułapkę drogich i trudnych do zdobycia materiałów eksploatacyjnych – i tym samym mogli oszczędzać swój czas i pieniądze.